Fotografie není k dispozici.

Stanisław Cuske (Polsko)

Born in 1996. Currently, he is a student of Cinematography at the Faculty of Radio and Television of the University of Silesia in Katowice. He has completed the Film Kindergarten course at the Wajda School. His artistic pursuits include music videos, feature and documentary films, such as Subcultures (2014) and Under the Sails (2016). Among his film awards, there is the Grand Prix at the OKFA National Independent Cinema Competition for his picture The Race (2016).

Filmografie

 • The End of the Season
  2019
 • The Race
  2016
 • Under the Sails
  2016
 • Subcultures
  2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít