Fotografie není k dispozici.

Emilia Śniegoska (Polsko)

Director and linguist. 2010 She graduated from the Universiät of Greifswald (Germany) with degrees in German as a Foreign Language, Baltic and Finnish Studies. 2006 -2010 she cooperated with the Centre of Theatre Practices Gardzienice. In 2018 she graduated in film directing at the Polish National Film and Television School in Lodz (Poland). From 2014 she gains experience as an assistant director at feature fiction and documentary films and works at television formats. Currently she lives and works in Berlin.

Filmografie

  • 1991
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít