Fotografie není k dispozici.

Maxx Caicedo (Spojené státy)

Maxx Caicedo is a director/producer for the digital production company Vitamin in San Francisco, California. A second-generation Colombian-American, he studied at Tufts University, where he received his B.A. in political science and English literature before entering the Peace Corps to teach English and biology in Mozambique. In 2012, he joined Lake Research Partners as a political consultant representing Senator Mark Begich (Alaska), Congressman Jerry McNerney (California) and Congressman Michael Honda (California). Maxx then went on to partner with Essential Access Health to win the Bill & Melinda Gates Foundation Next Generation Condom Grant in 2015. A La Calle is his first feature documentary.

Filmografie

  • A La Calle
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít