Fotografie není k dispozici.

Juan Francisco Fantin (Argentina)

Director and sound designer. He co-directed and sound-designed the short film Sueños de Pedro (Argentina, 2020) premiered at Valdivia Film Festival 2020. He is currently developing his first feature documentary Dos fronteras (Argentina Chile, 2022). He received a grant to participate in the Berlinale Talents Buenos Aires 2017 for his work as a sound designer.

Filmografie

  • Dreams of Pedro
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít