Fotografie není k dispozici.

Martin Makariev (Bulharsko)

Je bulharský režisér, který začal svou kariéru autorskými krátkými filmy a zároveň jako asistent režie na mezinárodních produkcích. V roce 2013 režíroval film Vila Rosa, který získal uznání a ocenění na mezinárodní úrovni. V posledních letech režíruje i oblíbené bulharské televizní seriály V utajení a Strom života. Rád se podílí i na režii hudebních klipů.

Filmografie

 • V srdci stroje
  2021
 • Divoké a šťastné
  2019
 • Attraction
  2018
 • Vila Rosa
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít