Emmanuel Moonchil PARK

Emmanuel Moonchil PARK (Kanada)

Emmanuel Moon-chil Park is a documentary filmmaker based in South Korea. His films MY PLACE (2013), BLUE BUTTERFLY EFFET (2017), QUEER 053 (2019), and COMFORT (2020) have covered wide-ranging topics with nuanced, thoughtful depictions of gender, social change, and power. His work has been screened at Hot Docs, Jeonju International Film Festival, DMZ Documentary Film Festival, and has won awards such as Best Documentary Prize (JIFF), Beautiful New Docs Award (DMZ Docs), and multiple Audience awards, among others.

Filmografie

  • Comfort
    2020
  • Blue Butterfly Effect
    2017
  • My Place
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít