Fotografie není k dispozici.

Adrian Cioflâncă (Rumunsko)

"After being a consultant on Radu Jude’s The Dead Nation and I Do Not Care If We Go Down in History as Barbarians, Romanian historian Adrian Cioflâncă teamed up with Jude to co-direct the documentary essay The Exit of the Trains, about the victims of the Iaşi pogrom, where thousands of Romanian Jews were executed on 29 June 1941 and the days that followed." - Cineuropa

Filmografie

  • The Exit of the Trains
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít