Fotografie není k dispozici.

Robin Lutz (Nizozemsko)

Robin Lutz founded his own company in cultural audio-visual productions in 1988. He specialized in the production of cultural documentaries, in cooperation with or on behalf of broadcasters, funds, museums etc. Robin Lutz Audiovisual Productions has developed into a renowned production company and due to their great quality, a substantial amount of his films have been awarded, both nationally and internationally.

Filmografie

  • M. C. Escher: Journey to Infinity
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít