Richard Wong (Spojené státy)

Richard Wong is an award-winning director and cinematographer.

Wong started his career in production and segued to being a cinematographer. Wong's directorial feature was 2006's Colma: The Musical, on which he also served as story writer, cinematographer, editor, producer and sound designer. For his efforts, he was nominated as 'Someone to Watch' at the Film Independent Spirit Awards. Wong went on to receive awards and citations at the San Francisco Film Critics Circle, San Diego Asian Film Festival, San Francisco International Asian American Film Festival and Los Angeles Asian Pacific Film Festival.

Filmografie

 • Come As You Are
  2019
 • Yes, We're Open
  2012
 • Chinatown Film Project
  2009
 • Colma: The Musical
  2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít