Fotografie není k dispozici.

Johannes Lehmuskallio (Finsko)

Johannes Lehmuskallio was born in 1973 in Kauniainen, Finland. He started his career in film as an actor. Many films shot by Lehmuskallio have been screened around the world, many of them having premiered at the Berlin International Film Festival. His films have been awarded prizes at multiple film festivals. Lehmuskallio was nominated for the Finnish national Jussi award for Best Cinematography for the film Seven Songs from the Tundra (2000).

Filmografie

  • Anerca, Breath of Life
    2020
  • Sacred
    2016
  • Waiting
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít