Aldo Gugolz (Švýcarsko)

Born in Lucerne in 1963, Aldo Gugolz first studied political sciences and communication in Zurich, while working as a photojournalist for several Swiss newspapers. Between 1986 and 1992 he attended the “Hochschule für Fernsehen und Film” of Munich. Since then he works as a filmmaker in Germany and Switzerland. He has directed several documentaries for television and cinema, among which are Zeit im Fluss (1997), Leben ausser Atem (2001), Wir Zwei (2009) and Rue de Blamage (2017), a huge hit in German-speaking Swiss theaters.

Filmografie

 • Cows on the Roof
  2020
 • Rue de Blamage
  2017
 • Wir Zwei
  2009
 • Leben ausser Atem
  2001
 • Zeit im Fluss
  1997

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít