Deragh Campbell (Kanada)

Deragh Campbell is a Toronto-based filmmaker and actor. Her performance credits include lead roles in I Used to Be Darker (Matthew Porterfield, 2013), Stinking Heaven (Nathan Silver, 2016), Never Eat Alone (Sofia Bohdanowicz, 2016), Self-Criticism of a Bourgeois Dog (Julian Radlmaier, 2017) and Fail to Appear (Antoine Bourges, 2018). She has received writing credits on a number of her acting projects, and was awarded a MacDowell Colony Fellowship for screenwriting. She was selected for the Rising Star program at the 2015 Toronto International Film Festival and for the Artist Academy at the 2018 New York Film Festival. MS Slavic 7 is her first feature film as co-director.

Filmografie

  • MS Slavic 7
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít