Fotografie není k dispozici.

Majid Barzegar (Írán)

Narodil se roku 1973. Absolvoval bakalářské studium na filmové škole a magisterské studium literatury. Jeho první celovečerní film Období dešťů se dostal do oficiálního výběru na filmových festivalech v Rotterdamu, Montrealu a ve Zlíně. Parvíz je Barzegarovým druhým celovečerním filmem, jemuž se dostalo mezinárodního uznání díky Barzegarovu elegantnímu a silnému způsobu narace, výběru tématu a použitému filmovému jazyku.

Filmografie

 • The Rain Falls Where it Will
  2020
 • Obyčejný člověk
  2015
 • Parviz
  2012
 • Období dešťů
  2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít