Aleksandra Maciejczyk

Aleksandra Maciejczyk (Polsko)

Born in Łodź, in 1993. She is a student of Lodz Film School, Film and Television Directing department. During studies she shoot many documentary and fiction short etudes and took part in film festivals in Poland and abroad. Her short documentary film "Nils" was awarded in International Documentary Film Festival in Świdnica. In 2015 she took part in a screenwriting workshop MIDPOINT, held in FAMU. Presently she is pre-producing her diploma film, writing a feature film script under Central European Feature Project and writing a children book adaptation under Films for Kids Pro workshop.

Filmografie

  • Connected
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít