Fotografie není k dispozici.

JIN Jiang (Čína)

JIN Jiang was born in 1989 in Luoyang, Henan Province, China. He dropped out of high school and worked as a DJ and a sound engineer. In his leisure time, he creates modern art, including painting, photography, sculpture, installation, and performance art video. He held his solo art show 'Land of Hope' in Luoyang in 2013. In 2014, he began his filmmaking career as a cinematographer and editor. Shang' Ajia is JIN Jiang's directorial debut and a feature-length documentary.

Filmografie

  • One Day
    2020
  • The Broken Ridge
    2020
  • Shang' Ajia
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít