Fotografie není k dispozici.

LIN Show-tsai (Tchaj-wan)

Show-tsai LIN was born in Taipei to a middle-class family from Nanfang'ao, Yilan. He first came into contact with moving images during his university years, after he moved to the small town in Tamsui. Deriving inspiration from critical urban theory, LIN likes to focus on the rapidly changing urban landscapes and those innovative attempts of collaboration across and beyond boundaries in his works. He believes that in order to speak to the world, we must start from laying bare our personal stories.

Filmografie

  • Housing
    2020
  • Unfinished Progress
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít