Fotografie není k dispozici.

Cécile​ ​ Carre (Francie)

Graduated​ ​from​ ​an​ ​engineering​ ​school,​ ​Cécile​ ​Carre​ ​has​ ​worked​ ​for​ ​one​ ​year​ ​in​ ​the​ ​energy​ ​sector​ ​before​ ​she chose​ ​to​ ​retrain​ ​as​ ​an​ ​animator.​ ​She​ ​studied​ ​at​ ​GOBELINS,​ ​l’école​ ​de​ ​l’image,​ ​for​ ​the​ ​4-year​ ​program Character​ ​Animation​ ​and​ ​Animated​ ​Filmmaking.​ ​She​ ​directed​ ​and​ ​made​ ​her​ ​graduation​ ​film​ ​during​ ​her fourth​ ​year,​ ​partly​ ​in​ ​GOBELINS,​ ​then​ ​in​ ​CalArts​ ​for​ ​an​ ​exchange​ ​program.

Filmografie

  • ​Burn​ ​Out
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít