Jeanne Laureau (Francie)

Jeanne graduate from an Animation Art diploma at the DMA of Cournon d'Auvergne in 2013 and obtained an Animation director assistant degree at EMCA in 2016. The same year she joined the Master of Art degree of GOBELINS. During her studies and internships, she had the opportunity to work on international team and worked mainly on 2D/3D animation and concept design on various projects.

Filmografie

 • Hedgehog
  2018
 • My pleasure
  2017
 • Tamponne moi
  2015
 • Bopha
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít