Colombine Majou (Francie)

Colombine is a french artist and student who started her animation studies in LISAA, Paris where she obtained a 2D Animation Bachelor Degree in 2016. The same year she joined GOBELINS for a Master Degree and to improve her skills in animation, character design and backgrounds. She did many illustrative projects aside, traveled to Filmakademie, Germany and had an internship at TVPaint Developpement.

Filmografie

  • Hedgehog
    2018
  • My Pleasure
    2017
  • Dans la Lune
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít