Morgane Mattard (Francie)

Originally from Normandy, Morgane went to Lyon to learn drawing and art at the Emile Cohl School. She discovered animation there and graduated in 2016 as an animator. She joined GOBELINS the same year, directly in year 3 to follow the master of arts, Character Animation and Animated Filmmaking . During these two years she had the opportunity to collaborate with the international class for her graduation movie.

Filmografie

  • Hedgehog
    2018
  • My pleasure
    2017
  • Red Wolf
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít