Fotografie není k dispozici.

Ignas Meilunas (Litva)

Ignas Meilūnas was bron in 1985 in Vilnius, Lithuania. Since 2010 worked as 3D and stop-motion animator for films, games and tv adds. Debut short animation/fiction film Woods (2015, Lithuania) has won Lithuanian Film Academy award for best animation film of the year 2015. Since then he works in films as freelance animation director or animator.

Filmografie

  • Mr. Night Has a Day Off
    2016
  • Woods
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít