Fotografie není k dispozici.

Sofie Kampmark (Dánsko)

Sofie Kampmark was born in Copenhagen in 1988. She lived in Tokyo at the time of the March 2011 earthquake and following tsunami. After returning to Denmark in July 2011, she graduated with a Bachelor of Arts in Computer Graphic Arts for Character Animation from The Animation Workshop in Viborg, Denmark in 2015. Sofie directed the graduation film, Tsunami, inspired by the 2011 disaster.

Filmografie

  • Tsunami
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít