Fotografie není k dispozici.

Louis Thomas (Francie)

Louis was born and raised in Britany, west of France. Passionate about art, fed with cinema classics, litterature and music, he studied Graphic Design and Photography in Nantes and Paris and graduated from Gobelins School in 2012. He started to work as an illustrator and character designer through internships, first as a co‐ director of a short film at Cube Creative, then as a visual development artist at Sony Pictures Animation and Pixar.

Filmografie

  • The Ballet
    2012

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít