Fotografie není k dispozici.

María Clara Costa (Brazílie)

She is a triple threat as a director, editor, and producer. She is a graduate of New York University’s prestigious Film Program. A native of Rio de Janeiro, she was a first assistant director at age seventeen working on various films and television projects in Brazil. She has worked with Fernando Meirelles, the director of City of God and his production company O2 Productions.

Filmografie

  • Streetkids United II - The Girls From Rio
    2015
  • Out in Manhattan
    2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít