Jorunn Myklebust Syversen (Norsko)

Jorunn Myklebust Syversen (1978) tvoří filmy, videoart a fotografie. V roce 2005 vystudovala National Academy of Art and Design v Bergenu a její díla byla k vidění na nesčetných festivalech, projekcích a výstavách. Na poli hraného filmu debutovala roku 2017 snímkem The Tree Feller (Hoggeren) s Andersem Baasmem Christiansenem v hlavní roli. DISCO je její druhý hraný film.

Filmografie

 • Disco
  2019
 • The Tree Feller
  2017
 • Crying Man
  2016
 • Cyrk
  2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít