Fotografie není k dispozici.

Ksenia Elyan (Rusko)

Russian documentary filmmaker, editor and cameraman. She studied documentary film at a school of documentary film and theater in Moscow. She’s been a camerwoman and edited many documentaries, TV shows, commercials and videos. She directed the documentary Uncle Vova (Djadja Vova, 2010) and How Big Is the Galaxy? (Chozjain oleněj, 2018), which is her feature debut.

Filmografie

  • How Big Is the Galaxy?
    2018
  • Uncle Vova
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít