Fotografie není k dispozici.

Filip Pošivač (Česká republika)

Filip Pošivač je absolventem pražské UMPRUM, obor animace. V roce 2015 dokončil krátký film Až po uši v mechu, který byl uveden na festivalech HAFF, Ottawa IAF, Chicago ICFF, DOK Leipzig, Animateka a Anifilm. V roce 2016 navázal seriálem Živě z mechu. Jako ilustrátor a režisér byl Filip v roce 2018 zapsán na čestnou listinu Mezinárodního sdružení pro dětskou knihu IBBY. V současné době připravuje svůj celovečerní debut Tonda, Slávka a génius.

Filmografie

 • Přes palubu!
  2019
 • Až po uši v mechu
  2015
 • O Tondovi, který svítil
  2011
 • Cesta
  2010
 • Afrika
  2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít