Fotografie není k dispozici.

Laurent Micheli (Belgie)

Belgický režisér Laurent Micheli začínal svou kariéru jako herec. Svůj první celovečerní film Even Lovers Get The Blues natočil roku 2017 a byl za něj nominován na prestižní ocenění Magrite Awards. Rok poté dokončil Writing Workshop of La Femis v Paříži a obdržel cenu Émergence. Drama LOLA, které získalo nominace na Magrite Awards v sedmi kategoriích včetně ceny za nejlepší film a režii, je jeho druhý celovečerní film.

Filmografie

  • Lola
    2019
  • Even Lovers Get The Blues
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít