Fotografie není k dispozici.

Phuttiphong Aroonpheng (Thajsko)

Phuttiphong Aroonpheng, born in 1976, studied visual arts at Silpakorn University in Bangkok. His short films have been screened at festivals such as Busan, Rotterdam, Hamburg and Singapore. His 2015 short film, Ferris Wheel, has been shown at over twenty festivals and received ten awards. He attended the Asian Film Academy in Busan in 2009 and was also honored as an Asian Public Intellectual by the Nippon Foundation. He was also director of photography for the following films: Vanishing Point by Jakrawal Nilthamrong, The Island Funeral by Pimpaka Towira, and Dolphines by Waleed Al-Shehhi. Manta Ray is his first feature film.

Filmografie

  • Manta Ray
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít