Fotografie není k dispozici.

Weina Zhao (Čína)

Born in Peking in 1986, grown up in Vienna, with a waypoint in Peru. After her masterstudies of sinology, she worked in several documentary films (assistant director and productionassistent, location manager, translation), since 2012 she is a director and screenwriter for her own film- and radioprojects. Further education as a screenwriter in the course “Storytelling - Basics of story- and scriptdevelopment for cinema and TV” provided by Arno Aschauer in 2017.

Filmografie

  • Weiyena - The Long March Home
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít