Fotografie není k dispozici.

Judith Benedikt (Rakousko)

Judith Benedikt was born in 1977 in Lienz/Austria. She studied cinematography and editing at the Universtity of Music and Performing Arts in Vienna in the class of Christian Berger. Over 10 years working experience as electrician including working with the CLRS Lighting System. Since 2003 DP for documentaries and fiction features. Working experience abroad in more than 20 countries including China, North Korea, Zimbabwe, Uganda, USA, Ukraine, Japan, Thailand, Nepal, India, Indonesia, Brazil.

Filmografie

  • Weiyena - The Long March Home
    2020
  • China Reverse
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít