Fotografie není k dispozici.

Martin Smékal (Česká republika)

Martin Smékal was formed by skate and surfing culture for many years. Growing up he was obsessed with independent movies and music videos with a unique style. Nowadays he films around the world mostly lifestyle and sports documentaries, music videos and anything with a unique visual style. He is still obsessed with the ocean, and cities like New York. Everyday he’s looking for new inspiration and impressive stories around the world.

Filmografie

  • Between Fjords
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít