Teeraphan Ngowjeenanan

Teeraphan Ngowjeenanan (Thajsko)

Teeraphan is a Bangkok base director, Thailand. He graduated from Bangkok University in Film Production with First Class Honor. After graduation, he started to have a specific interest in documentary filmmaking.

In 2019 his film Away won the best documentary from Thai Short Film & Video Festival and best short documentary form Bangkok Critics Assembly. The film was shown at Sheffield Doc fest, Image Forum Festival, SeaShorts Film Festival as a part of Thai Film Archive political curated program.

Filmografie

  • Away
    2019
  • Airvolution
    2019
  • Once in a Year
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít