Fotografie není k dispozici.

Ra'anan Alexandrowicz (Izrael)

Ra’anan Alexandrowicz (1969) je izraelský filmař. Vystudoval Sam Spiegel Film and Television School v Jeruzalémě a přes původní profilaci na hranou tvorbu se nakonec dostal k dokumentu. Jeho filmy se pravidelně objevují na velkých festivalech, jako je Berlinale, Cannes nebo TIFF. Dokument The Law in These Parts (2011) o izraelsko-palestinském konfliktu získal ocenění na festivalu Sundance.

Filmografie

 • Pozorovatelna
  2020
 • The Law in These Parts
  2011
 • Cesta dovnitř
  2001
 • Martin
  1999

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít