Fotografie není k dispozici.

Paula Maľárová (Slovensko)

Paula Maľárová (1993) vystudovala Ateliér dokumentárního filmu na FTF VŠMU. Původně začínala v hraném filmu, ale postupem času si uvědomila, že jí chybí určitý moment překvapení, který by překročil hranice její vlastní představivosti. Ve svých filmech ráda kombinuje prvky hraného filmu a snaží se je zakomponovat do reality, která se odehrává před jejíma očima. Po studiích pracovala na několika televizních dokumentárních seriálech. Její celovečerní debut Fantasy Territory (2023) vznikl v koprodukci s RTVS a svou cestu začal už na škole v podobě krátkého filmu. Slovenskou premiéru měl na Art Film Festu v Košicích.

Filmografie

  • Území fantazie
    2023

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít