Fotografie není k dispozici.

Mariana Gaivão (Portugalsko)

Marina Gaivão (1984, Portugal) was born and educated in Lisbon. She studied Photography at ArCo and Directing at the National Conservatorium. She began her career as an editor, having worked with several renowned Portuguese filmmakers. Her first short film, Solo, was awarded Best Short Film at the Montreal Film Festival. Gaivão also holds a position as a programmer at Queer Lisboa and she has taught Directing at the School of Innovation and Creation Technologies.

Filmografie

 • Ruby
  2019
 • First Light
  2013
 • Solo
  2012
 • Kine
  2006
 • Sitiados
  2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít