Fotografie není k dispozici.

Wendelien Van Oldenborgh (Nizozemsko)

Wendelien van Oldenborgh develops works, whereby the cinematic format is used as a methodology for production and as the basic language for various forms of presentation, collaborating with participants in different scenarios, to co-produce the script. Recent solo presentations include: work, work, work (work) at Museum Sztuki in Lodz 2021; tono lengua boca at Fabra i Coats, Barcelona 2020 and CA2M Madrid 2019-20; Cinema Olanda, at the Dutch Pavilion in the 57th Venice Bienni-al 2017. Van Oldenborgh has exhibited widely including the Chicago Architecture Biennial 2019, bauhaus imaginista, HKW Berlin/Zentrum Paul Klee Bern 2019, Stedelijk Museum Amsterdam 2020 and Sonsbeek20->24, Arnhem 2021.

Van Oldenborgh is a member of the (Dutch) Society for Arts and a recipient of the Dr. A.H. Hei-neken Prize for Art (2014). A monographic publication, Amateur, was published by Sternberg Press, Berlin; If I Can’t Dance, Amsterdam and The Showroom, London in 2016.

Filmografie

  • Two Stones
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít