Fotografie není k dispozici.

Lucie Pannetrat (Itálie)

Born in 1986, Lucie Pannetrat is a singer, writer and videomaker. While she studied cultural history and litterature, she created with the No Panic Companie two pieces (En Pièce, 2008 and Rona Ackfield, 2010). Then, she studied Fine Art in Lyon and Bourges where she started filming and discovered sound creation. Her films Bise and Dolce were featured in FID Marseille (2018 and 2020). Now, she makes experimental films and writes songs, poetry and novels.

Filmografie

  • Dolce
    2020
  • Bise
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít