Fotografie není k dispozici.

Bojina Panayotova (Bulharsko)

Bojina was born in 1982, in Bulgaria. She was 8 years old when she arrived in France. She acquired a Master in philosophy from the Ecole Normale Supérieure and then entered La Fémis. She directed several shorts selected in many international festivals (Home Match produced by Arte, Cosmonauts a short documentary, Bulgarian Gospel, a sound documentary produced by Arte radio etc.) and also works as a scriptwriter (Hope directed by Boris Lojkine and selected at La Semaine de la critique, Camille directed by Boris Lojkine in preproduction, In Limbo directed by Antoine Viviani). I see red people is her first feature film as a director.

Filmografie

  • I See Red People
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít