Elsa Brès (Francie)

Born in 1985, Elsa Brès is a filmmaker and artist. She lives and works in the Cévennes region of France. She is a graduate of Le Fresnoy - Studio national des arts contemporains and of the Paris-Belleville school of architecture where she taught architecture and landscape theory. Her films and installations focus on forces of resistance in contemporary landscapes. They have been shown in festivals and exhibitions, in France and around the world, such as FID Marseille, transmediale (Berlin), IndieLisboa, CRAC Occitanie, Palais de Tokyo, LOOP Barcelona (nominated for the LOOP discover award in 2017).

Filmografie

  • Sweat
    2020
  • Love Canal
    2017
  • Stella50.4N1.5
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít