Fotografie není k dispozici.

Mila Turajlić (Srbsko)

Vystudovala politologii a filmovou produkci a získala doktorát na Westminsterské univerzitě. Je spoluzakladatelkou bělehradského festivalu dokumentárních filmů Magnificent Seven. Její celovečerní debut Cinema Komunisto (2010) měl premiéru na MFF Bratislavě a byl také vybrán do soutěže dokumentárních filmů na MFF Bratislava. Druhá strana všeho (Druga strana svega, 2018) je jejím druhým celovečerním filmem.

Filmografie

  • 24h Europe – The Next Generation
    2018
  • Druhá strana všeho
    2017
  • Cinema Komunisto
    2010

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít