Fotografie není k dispozici.

Anja Kofmel (Švýcarsko)

Anja was born in 1982 in Switzerland. After taking courses at the Zürich University of the Arts (ZHdK), she studied animation at the Lucerne School of Design and Art (HSLU). In 2008, she received her diploma in visual design. Her highly acclaimed diploma film Chrigi dealt with the same topic as her recently finished anima-doc Chris the Swiss.

Filmografie

  • Chris the Swiss
    2018
  • Chrigi
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít