Fotografie není k dispozici.

Josh Kim (Spojené státy)

Josh Kim is a Korean-American filmmaker whose debut feature, How to Win at Checkers (Every Time), premiered in the Berlinale Panorama in 2015. The Thai-language film won 21 international and local jury/audience awards and became the country’s official entry to the Academy Awards and Golden Globes for Best Language Foreign Film. Previously, Josh worked as a producer with John Woo on the Korean remake of A Better Tomorrow and has since directed videos for Apple, Google, NPR and the Wall Street Journal.

Filmografie

  • How to Win at Checkers (Every Time)
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít