Fotografie není k dispozici.

Leonie Krippendorff (Německo)

Leonie Krippendorff is a screenwriter and director born in Berlin in 1985. She studied directing at the Konrad Wolf Academy of Film and Television. Her feature film Looping – with which she graduated – has received numerous national and international awards and recognitions. In 2019 she was a member of the jury of the Max Ophüls Preis and Achtung Berlin festivals.

Filmografie

  • Kokon
    2020
  • Looping
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít