Fotografie není k dispozici.

Laway Talay (Tchaj-wan)

Laway Talay is a Pangcah filmmaker born in 1961 in Taitung, Taiwan. After graduating from a vocational high school, he went to northern Taiwan at the age of 18, and worked as a draughtsman, a model maker, and an equipment operator. At the age of 38, he attended the Full Shot Foundation's Local Documentary Filmmakers Training Scheme, beginning to document the stories and culture of the Pangcah people.

Filmografie

 • The Song In the Valley
  2019
 • The Vast Deep Blue Ocean
  2015
 • The Lost Sea Horizon
  2011
 • New Paradise
  1999

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít