Fotografie není k dispozici.

Aleksandra Rek (Polsko)

Director of and screenwriter for documentary films and feature programmes made for Polish Television. She was born in 1982 in Łódź. She earned her degree in Television Journalism from the Film School in Łódź and in Culture Studies from the University of Lodz. She also graduated from the Wajda School in Warsaw. Currently, for several years she has been collaborating with TVP Lodz as a feature programme and documentary film director.

Filmografie

  • Right Side of Cello
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít