Fotografie není k dispozici.

Lucas Tavares (Portugalsko)

Lucas Tavares (1995) studied cinema in Portugal, with a degree in cinema at ESAP, and a specialization in cinema and visual culture at FLUP. His body of work is majorly comprised by documentaries and experimental films like, Dona Carmélia premiered in 2018 at DocLisboa, and Autumn colors, premiered in 2020 at Curtas Vila do Conde, awarding him a best director award.

Filmografie

  • Autumn Colors
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít