Fotografie není k dispozici.

Bruno Acosta (Brazílie)

Bruno Acosta is Brazilian, specialized in Cinema and taking a Master in Cinema from the University of Beira Interior - UBI. He was awarded in Rio de Janeiro for his first short, Permita-se, as best at the 10th FilmWorks Film Festival. In Portugal, he directed and edited the documentary Aldeia do Diabo. In addition to have directed and participated in other award-winning short films such as IGOR and Fragas de São Simão. He currently participated as a sound assistant in the feature film A Procura da Estrela, a Portuguese-Catalan production that was shot in Serra da Estrela.

Filmografie

  • Devil’s village
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít