Fotografie není k dispozici.

Tom Freitas (Portugalsko)

Tom Freitas is a Brazilian screenwriter, director and producer, taking a master's degree in Cinema at the University of Beira Interior. His main contributions as a screenwriter are in the television series As Cidades Azuis (2020) and in the short films Ratoeira (2016), Astenia (2018), IGOR (2020), Fragas de São Simão and Aldeia do Diabo (2020), in wich he also worked as director.

Filmografie

  • Devil’s village
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít