Fotografie není k dispozici.

Ana Paula Junqueira (Brazílie)

Ana Paula Junqueira studied Visual Arts at Universidade Federal de Uberlândia, in Brazil, where she learned art history, sculpture, photography and drawing, but paused her studies there to start attending film school at University of Beira Interior, in Portugal. Here she performed in her academic pursuit as a director and director's assistant, art director’s assistant, director of photography’s assistant, editor, sound director and screenwriter.

Filmografie

  • Lotus flower
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít